تبلیغات
قـــائـــم [عج] - با کدام چشم به امام زمان(عج) نگاه کنیم؟!
برای سلامتی و ظهور قائم آل محمّد(عج)صلوات بفرستید.((للَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ))» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

..........................................
تــبــلــیـغــات
....................................................................................
حـدیـث تـصـادفـی
.. ........................................

(به نام خدا)

با کدام چشم به امام زمان(عج) نگاه کنیم؟!

آقای معلم(1) معتقد بودند خدمت حضرت ولی عصر  عجل الله تعالی فرجه الشریف  رسیدن خیلی مشکل است. یکی از ارداتمندان نقل کرده است: به آقای معلم دامغانی عرض کردم؛ آقا شما توسلی در طول زندگی خود نگرفتید که خدمت حضرت ولی عصر  عجل الله تعالی فرجه الشریف  برسید؟ گفتند: نه.

یک وقت دیگر به آقای معلم گفتم: آقای معلم شما ختمی نگرفتید که آقا امام زمان  عجل الله تعالی فرجه الشریف  را ببینید. گفتند: نه.

گفتم: آقا پس یک ختم به ما بدهید. گفت: برای چه ختم می‌خواهی؟ گفتم: خوب شما خودتان چرا ختم نگرفته اید؟

گفت: راستش من فکر کرده ام حالا ختم هم بگیرم! امام زمان را هم ببینم! اما با کدام چشم به امام زمان  عجل الله تعالی فرجه الشریف  نگاه کنم! من که خجالت می‌کشم، با چشمی که به این سو و آن سو می رود، به حضرت نگاه کنم.

این چشم هرزه صاحبش باید خجالت بکشد به آن وجه الله نگاه کند. امام زمان  عجل الله تعالی فرجه الشریف  وجه الله است.

گفت: راستش من فکر کرده ام حالا ختم هم بگیرم! امام زمان را هم ببینم! اما با کدام چشم به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نگاه کنم! من که خجالت می‌کشم، با چشمی که به این سو و آن سو می رود، به حضرت نگاه کنم

عجب! مردی که تمام شب های جمعه بیدار بود. مردی که تمام شب های دیگر یک ساعت و نیم به اذان صبح بیدار بود، ایشان چنین بگویند ما دیگر باید چه بگوییم؟

پی نوشت  ها:

1.مرحوم علی اکبر معلم دامغانی، عارف معاصر عموی شاعر معروف علی معلم. امام خمینی رحمه الله علیه از سال‌هایی که درس حاج شیخ عبدالکریم حائری شرکت می‌کردند، با مرحوم معلم رفیق و همدرس بودند. از کسانی که با ایشان مراوده داشتند می توان به مقام معظم رهبری، آیت الله جوادی آملی، مرحوم حاج آقای مروی، حاج آقای صدیقی و حاج آقای فاطمی‌نیا اشاره کرد.
:: مرتبط با: امام زمان (عج) ,
:: برچسب‌ها: امام زمان , باکدام چشم به امام زمان نگاه کنیم؟ , حضرت مهدی , با چه رویی به امام زمان نگاه کنم , وظایف منتظران , قائم , قائم ال محمد ,
ن : سیدحمید رضا
ت : یکشنبه 26 آذر 1391
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.